צרו קשר
ּ

ייעוץ והכוונה לבתי אבות

שירותי ייעוץ והכוונה לבתי אבות מחזיקים ביתרונות רבים. ראשית כל, ניתן יהיה לקבל הסבר מפורט בכל הנוגע אל הנהלים הבירוקרטים. בנוסף, ניתן יהיה לקבל מידע על העלויות, המחלקות השונות והתאמתן למטופל וכן הלאה. הוריכם חווים ירידה בתפקוד הקוגניטיבי? אחד מקרובי משפחתכם הינו סיעודי? מרגישים אובדי עצות ואינכם יודעים מהיכן להתחיל? כדי לקבל את המענה המקיף ביותר, מומלץ לפנות אל משכנות ישי להורים. בית אבות זה מציע שירות מתקדם לדייריו הסיעודיים ותשושי הנפש. שירותים אלו כוללים, בין היתר, השגחה צמודה של אנשי רפואה, פרא-רפואה, סיעוד וכן הלאה. כמו כן, עובדי בית האבות ישמחו לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה ושאלה. בהצלחה!

להיעזר בשירותי ייעוץ והכוונה לבתי אבות

לאורך ילדותנו, אנו מקבלים את ההדרכה והתמיכה של הורינו; סיוע אשר הופך אותנו לאנשים הבוגרים והאחראיים שאנו היום. כמו כן, ככל שאנו מתבגרים כך נדמה כי אנו הופכים להיות דמויות סמכותיות עבורם; מעין דמויות הוריות עבור ההורים שלנו. כך, בין אם מדובר במצב סיעודי מורכב או שמא מדובר בתשישות נפש, יהיה עלינו להחזיר את השליטה לידיים – ולחפש אחר בית אבות מקצועי, מקיף ואיכותי.

מחפשים אחר בית אבות סיעודי? בבואכם להתחיל בתהליך משמעותי זה, מומלץ לקבל שירותי ייעוץ והכוונה לבתי אבות. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הוריכם גרים במוסד מרשים ואיכותי. מה כוללים שירותי ייעוץ והכוונה אלו? ראשית כל, באמצעות שירותים אלו תוכלו להבין לאיזו מחלקה קרובי משפחתכם שייכים. בין אם מדובר בסיעודיים, תשושי נפש או שמא מדובר בעצמאיים – ההתאמה בין סוג המחלקה למטופל היא הכרחית.

בהמשך, רצוי להבין מהן זכויותיו של המטופל בכל הנוגע לרשויות. כמו כן, יש לבדוק מהן העלויות השונות של בתי האבות – והאם הנכם מחזיקים בהנחות או הקלות.

להגיע להחלטה הנכונה עם ייעוץ והכוונה לבתי אבות מקיף

ההחלטה להעביר את ההורים לבית אבות היא קשה ומורכבת – בכך אין כל ספק. עם זאת, במקרים רבים היא הכרחית. בבואכם לחפש אחר המקום המתאים, מומלץ לקבל ייעוץ והכוונה בתחום זה; שירות מקיף באמצעותו תוכלו להגיע אל ההחלטה הנכונה. לשם כך, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משכנות ישי להורים.

ייעוץ והכוונה לבתי אבות

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ