צרו קשר
ּ

בתי אבות סיעודיים

בתי אבות סיעודיים – משכנות ישי

בתי אבות סיעודיים מעניקים מענה מקיף ומקצועי למטופליהם. אכן, רבים מאתנו מעדיפים להימנע מעיסוק בנושא זה, אך בהגיענו לגיל הזהב נתמודד עם אתגרים שונים; קשיים בריאותיים, ירידה ביכולות ניהול משק הבית לצד תחושת בדידות. כך או כך, אין זה אומר שעלינו להתמודד עם מצב זה ללא כל עזרה, להיפך. אבא שלכם הפך לסיעודי בשנים האחרונות? מעוניינים לוודא כי ההורים שלכם מנהלים את חייהם בכבוד? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם משכנות ישי להורים. מדובר בבית אבות סיעודי המשמש גם בתור בית חולים גריאטרי מקצועי. כמו כן, הצוות הטיפולי והרפואי מעניק לדיירי בית האבות מענה מקיף ואיכותי.

בתי אבות סיעודיים – להעניק למטופל מענה מקיף

רבים מאתנו מחזיקים בשאיפות שונות; הישגים אותם נרצה להשיג בטרם נפרוש לפנסיה. בין אם מדובר ברכישת השכלה, מקצוע יוקרתי ומספק, נסיעה לחו"ל או שמא מדובר בהקמת משפחה – מדובר בחלומות בעלי משמעות, בכך אין כל ספק. עם זאת, ככל שאנו מתבגרים נדמה כי הבריאות הטובה שפעם הייתה לנו הולכת ויורדת. החל מירידה בניהול מוצלח של משק הבית, אשפוז תדיר בבתי חולים ועד קרובי משפחה אשר הולכים ומתרחקים – נדמה כי הזקנה נוחתת עלינו לפתע ומציגה מציאות מאתגרת.

עם זאת, אין זה אומר שעלינו להתמודד עם מציאות זו לבדנו, להיפך. למעשה, מומלץ ביותר לחפש אחר בתי אבות סיעודיים. כאשר אנו מדברים על בתי אבות, הכוונה היא למבנה הכולל מחלקות שונות בהתאם למצבם הפיזי והקוגניטיבי של המטופלים. בין אם מדובר בסיעודיים, תשושים או אחרים, כל חדר וחדר יעניק את מלוא הצרכים לדייריו – והרבה מעבר לכך.

לצד החדרים המאובזרים והנגישים, נוכח בבית האבות צוות רפואי מקצועי; צוות הכולל, בין היתר, רופאים, אחיות, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק וכן הלאה. וזאת, לצד המטפלים הסיעודיים המסייעים בפעולות יום-יומיות כדוגמת רחצה ואכילה.

לנהל את חיינו בכבוד בבתי אבות סיעודיים

בזקנתנו, נדמה כי חיינו מקבלים תפנית חדה – כאשר בריאותנו הולכת ומשתנה לרעה. כמו כן, אנו נאלצים להיפרד מחברים וקרובי משפחה – ולהתמודד עם בדידות חריפה. כך או כך, כדי להתנהל היטב ולחשב כראוי את מסלול חיינו החדש, יש ליצור קשר עם משכנות ישי להורים.

בתי אבות סיעודיים - משכנות ישי

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ