צרו קשר
ּ

בית אבות לתשושי נפש

בית אבות לתשושי נפש – משכנות ישי

בבואכם לחפש אחר בית אבות לתשושי נפש, מומלץ לוודא כי מקום זה מחזיק ברישיון של משרד הבריאות. כמו כן, על בית האבות להחזיק באמצעי אבטחה מתקדמים, להעסיק צוות עובדים מקצועי ולהעביר מגוון פעילויות לדיירים. כך, ניתן יהיה לספק לקרובי משפחתכם את הטיפול והמענה המדויק ביותר על צרכיהם. אחד ההורים שלכם סובל מירידה בתפקוד הקוגניטיבי? מעוניינים לסייע לו בביצוע המשימות היום-יומיות תוך שמירה על כבודו האישי? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משכנות ישי להורים. צוות עובדיו של בית אבות זה מטפל בבני גיל הזהב הסיעודיים ותשושי הנפש. זאת ועוד, תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר, השגחה וטיפול של המומחים הרפואיים והפרא-רפואיים לצד פעילויות חברתיות.

בית אבות לתשושי נפש: נקודות מרכזיות

כאשר אנו חושבים על העתיד הרחוק, השנים בהם נהיה מבוגרים פנסיונרים, לרוב נדמיין כיצד אנו מבלים עם הנכדים ואף טסים לחו"ל מפעם לפעם. עם זאת, חלקנו אינם רואים את המציאות כפי שהיא; מציאות אשר מציגה אתגרים וקשיים רבים. חלק בלתי נפרד מכך כולל את הירידה בבריאותנו הפיזית – לצד אובדן היכולות הקוגניטיביות שלנו. החל מפגיעה בזיכרון, אי התמצאות בזמן ובמרחב, הפרעות בשינה ועד שינויים בהתנהגות – מבוגרים רבים סובלים מתשישות נפש.

אכן, אובדן יכולות אלו הינו משמעותי, והוא משפיע לא רק על המטופל עצמו אלא גם על בני משפחתו וחבריו. במקרים אלו, כאשר ההתמודדות הופכת לקשה יותר ויותר, מומלץ לחפש אחר בית אבות לתשושי נפש. כך, המטופל יוכל לקבל את המענה המקצועי ביותר – בהתאם לצרכיו השונים. במקביל, נדגיש כי על תהליך החיפוש אחר בית אבות לכלול מספר אלמנטים מרכזיים:

  • רישיון מטעם משרד הבריאות
  • שירותי אבטחה הכוללים לחצן מצוקה וחיבור למכונת הנשמה
  • השגחה ופיקוח מצד הצוות הרפואי והסיעודי
  • ועוד.

בית אבות לתשושי נפש ברישיון משרד הבריאות

מחפשים אחר בית אבות הכולל מחלקת תשושי נפש? מעוניינים כי סביבה זו תהיה מכילה, נעימה – ותחת השגחה רפואית איכותית? מוזמנים לפנות אל משכנות ישי להורים. בית אבות זה משמש כבית חם למגוון קשישים סיעודיים ותשושי נפש. כמו כן, הוא כולל צוות רפואי ופרא-רפואי, עובדי תחזוקה ומדריכים בחוגים.

בית אבות לתשושי נפש ברישיון משרד הבריאות

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ